מעקות למדרגות

מחפשים בעל מקצוע המתמחה בתחום מסגרות לבניין להתקנת מעקה מדרגות? אתם ללא ספק במקום הנכון!

כל מתכת מספקת ומייצרת מעקות למדרגות פנים וחוץ מכל הסוגים, ברמה הגבוהה ביותר ובתהליך אישי לפי צרכי הלקוח.

מעקות למדרגות מבית כל מתכת

מאז ומתמיד קיים הצורך בהתקנת מעקה למדרגות חוץ או פנים על מנת לקבל תחושת של בטיחות, למנוע מעידות ונפילות. מעקות אלו עשויים להציל חיים במקרים מסוכנים ומסייעים בתחושת בטיחות בזמן עלייה וירידה במדרגות.
כמו כן, בבתים בהם נמצאים ילדים קטנים החשיבות גדולה אף יותר.

מעקות למדרגות בעלי תפקיד בטיחותי לבני הבית, אך ללא ספק קיימת להם גם השפעה עיצובית על החלל שבו הן מוצבות. חברת " כל מתכת " מציעה מעקות למדרגות ברמה הגבוהה ביותר ומבלי לגרוע בבטיחות ובעיצוב הבית. 

סוגים של מעקות – מעקה זכוכית

מעקה זכוכית הינו יקר יותר מסוגי המעקות האחרים. הוא מקנה תחושה יוקרתית, קלאסית ומוסיף לעיצוב הבית משמעותית. מעקה זכוכית מתאים למדרגות חוץ, למרפסות או למדרגות פנים. חשוב לציין, תחזוקה של מעקה מזכוכית מצריכה ניקיון יום יומי ובעיקר שיש ילדים קטנים בבית ( זאת מכיוון שבמעקות מזכוכית יש סימני ידיים ולחות של האצבעות).

סוגים של מעקות – מעקה עץ

מעקה עץ הינו פופולרי ועלותו זולה ממעקות זכוכית. כאשר רוצים להתקין מעקות מעץ יש לבחור את סוג העץ שתרצו כיוון שקיים מגוון רחב:  מעקה מעץ אורן, מעקה מעץ אלון, מעקה מעץ איפאה ועוד.  חשוב לזכור שיש לפנות לגורם מקצועי עם ניסיון בתחום שיתקין את המעקה באופן עמיד ויציב. 

מעקות למדרגות

מעוניינים להתקין מעקה למדרגות במחיר הוגן בשירות מקצועי?

סוגים של מעקות – מעקה ברזל

מעקה למדרגות מברזל או מתכת הינו הסוג הפופולארי ביותר בישראל כיוון שעלותו נמוכה במיוחד, והוא יציב וחזק מאוד. יש לתת דגש בבחירת ברזל מגולוון שאינו יחליד לאחר כמה חודשים או שנים. בנוסף, גם כאן חשוב לבחור בבעל מקצוע עם ניסיון שיתקין את המעקה בצורה תיקנית ובטיחותית ומבלי לגרוע בעיצוב הבית או החלל בו מורכב המעקה.

כל מתכת – פתרון איכותי בכל תחום מסגרות בניין קלה

כאשר רוצים מעקה למדרגות בטיחותי, איכותי, מעוצב ועמיד לאורך שנים – אל תהססו, פנו אלינו ונבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, במידה ואתם זקוקים לעבודות מסגרות לבניין כמו החלפת ארונות פח בבניין או עבור כל תשתית אחרת, צרו עימנו קשר ונסייע לכם בהכל! אנו זמינים עבורכם בכל הארץ, ומבטיחים להעניק לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר! והכל במחיר משתלם.

חייגו עכשיו להזמנות, מידע נוסף או כל שאלה אחרת.

מה היה לנו עד עכשיו?

מעקות למדרגות