מעקות למרפסת

מחפשים בעל מקצוע המתמחה בתחום מסגרות לבניין להתקנת מעקה מרפסת ? הגעתם ללא ספק למקום הנכון! כל מתכת מספקת ומייצרת מעקות למרפסות ברמה גבוהה ובתהליך אישי לפי צרכי הלקוח.

מעקות למרפסת הסבר

מאז ומתמיד קיים הצורך בהתקנת מעקה, כיוון שמטרתן למנוע נפילה בין שני מפלסים שונים. הוא בנוי בצורה כזו שגובה המעקה לא יעלה על מטר אחד.

למרות שניתן לייצר מעקות למרפסות ממגוון חומרים, לא ניתן לבצע התקנת מעקות מכל סוג שרק אנו חפצים. נכון, מבחינה עיצובית חשוב מאד לבחור במעקה שיתאים לאופי המרפסת אך הדגש העיקרי הוא על בחירת מעקה המספק פתרון פונקציונלי ויאפשר מניעת תאונות, מעידות או נפילות מגובה רב.

מעקה למרפסת מברזל

כאשר בוחרים במעקה למרפסת, עלינו לזכור כי יש לקחת בחשבון את המידות ואת השטח החיצוני. ישנם שני סוגים עיקריים השונים זה מזו גם מבחינה חיצונית וגם מבחינה כספית. הראשון הוא מעקה מתכת או מעקה ברזל.

מעקות ברזל אשר מותקנות ברוב הדירות בהן התקינו מעקה. כיוון שלא תמיד יש צורך בעיצוב מרהיב (לרוב כי הבית מעוצב כבר) ניתן להתקין מעקות מתכת או מעקות ברזל במרפסת. מחירן לרוב יהיה זול יותר ממעקה זכוכית היקר משמעותית יותר.

מעוניינים להתקין מעקה למדרגות במחיר הוגן בשירות מקצועי?

מעקות למרפסת תמונות 

מעקות למרפסת מזכוכית מחיר

ניתן להתקין מעקות שקופים, מזכוכית. כמובן שעל הזכוכית להיות עמידה בצורה המרבית ומותאמת לאקלים. למעשה, נתקין מעקה זכוכית כאשר מחוץ למרפסת ישנו נוף יפיפה שאנו לא רוצים להסתיר ויוסיף למראה העיצובי. ככל שהדירה נמצאת בקומה יותר ויותר גבוה מקובל להעדיף את האפקט המעודן של מעקה זכוכית שקוף ופתוח.

עם זאת עליכם לקחת בחשבון את העלויות שאינן זולות ויקרות משמעותית מסוגי מעקות שונים (ברזל, עץ, מתכת וכדומה).

כל מתכת – פתרון איכותי בכל תחום מסגרות בניין קלה

כאשר רוצים מעקה למרפסת בטיחותי, איכותי ועמיד לאורך שנים – אין צורך להסס , פנו אל חברתנו, כל מתכת, ונבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, במידה ואתם זקוקים לעבודות מסגרות לבניין כמו החלפת ארונות פח בבניין או עבור כל תשתית אחרת, צרו עימנו קשר ונסייע לכם בהכל! אנו זמינים עבורכם בכל הארץ, ומבטיחים להעניק לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר! והכל במחיר משתלם.

חייגו עכשיו להזמנות, מידע נוסף או כל שאלה אחרת.

מה היה לנו עד עכשיו?