ייצור סבכות

מחפשים חברה איכותית המייצרת את הסבכות האיכותיות ביותר? אתם ללא ספק במקום הנכון! כל מתכת מייצרת ומתקינה ארונות פח , סבכות , מעקות ומגוון עבודות מסגרות לבניין במחירים ההוגנים ביותר!

לפני הכל – מה זה סבכות ?

שבכה (ניתן לכתוב גם סבכה) הינה מחיצה הבנויה לרוב בצורת רשת, אשר משמשת לכיסוי פתח או יצירת חיץ בין חללים בכדי לאפשר מעבר אוויר או נוזלים אך מונע מעבר של בני אדם או בעלי חיים.

בעבר היו מייצרים סבכות מעץ או ברזל, כיום הסבכות עשויות ממגוון רחב של חומרים, ביניהן: חומרים פלסטיים, פיברגלס, מתכות ועוד.

מתי נרצה להתקין סבכה ?

  • כאשר נצטרך כיסוי של פתחים שיש על הרצפה, (כמו פתחי ניקוז), בכדי לאפשר דריכה על כיסוי הפתח אך הסבכה תמנע את הנפילה וכניסה של עצמים גדולים כמו ענפים או אבנים.
  • במצבים מסוימים יש להתקין סבכה שתשמש כ- קיר או דלת במבנה המאפשר אוורור ומעבר אור קבוע (למשל בחדר מדרגות או חדר אשפה).
  • על מנת למנוע חסימה של בני אדם\חיות במעבר של חלונות, אך כן נשארת תצפית דרך הפתחים, מעבר אור ואוויר. 
  • חסימה \ פונקציונלית של פתחים (למשל יציאות מתעלות של מיזוג אוויר)
  • סבכות גם משמשות כסורגים בחלונות. מונעות פריצה או נפילות מגובה רב.
סבכות

מעוניינים להתקין ארונות מתכת לחשמל מחיר הוגן בשירות מקצועי?

סוגי סבכות

חצר אנגלית

פתח לחדר המרתף שנוצר על ידי הנמכת הקרקע. סבכה המחפה חצר אנגלית משמשת ככיסוי פתחים בחלל המרתף ואפשרות לחדירת אור מהגינה או פתח יציאה מהמרתף. חברתנו מספקת סבכות חצר אנגלית בהתאמה אישית, לפי גודל המפתח וצרכי הלקוח.

תעלה RS- 40
כאשר תעלות נשארות פתוחות במפעל, תחנות דלק, או מרתפים, הן עלולות להוות סכנה. על מנת לצמצם את הסכנה, ניתן להתקין סבכות PAD מגולוונות אשר עמידות מעומסי חום וחלודה ועשויות מפסים של פלדה שטוחים ומוטת ברזל עגולים המורכבים כשתי וערב.

סבכות המשמשות כיסוי לפתחי ביוב
פתח ביוב אשר אינו מכוסה מהווה סכנה בטיחותית לרכבים, בעלי חיים ובני האדם. על מנת לצמצם את הסכנה, ניתן לבצע התקנה של מוטות פלדה אשר מייוצרות מברזל מגלוון ויוצרות ריבוע מרושת עמיד מפני לחצים גבוהים ללא קושי כלל אצלנו, בחברת כל מתכת, אנו מייצרים שבכות מדויקות וחזקות לאטימת פתחי ביוב.

כל מתכת – פתרון איכותי בכל תחום מסגרות בניין קלה

אל תהססו, במידה ואתם זקוקים לסבכות ברזל אשר ידעו לתת הגנה ויציבות לעומס כבד, פנו אלינו ותבחרו בחברה המייצרת סבכות איכותיות והכל עם מחיר הוגן ללא תחרות!

חייגו עכשיו להזמנות, מידע נוסף או כל שאלה אחרת.

מה היה לנו עד עכשיו?

שבכה