דלתות רפפה

מחפשים חברה איכותית שתספק לכם דלתות רפפה ורפפות ברמה הגבוהה ביותר? אתם ללא ספק במקום הנכון! 

כל מתכת מייצרת ומתקינה דלתות רפפה ורפפות, ארונות פח , סבכות , מעקות ומעניקה את כל סוגי עבודות מסגרות לבניין במחירים ההוגנים ביותר!

מה זה דלת רפפה ?

דלת רפפה משמשת כשער דלת לסגירה וכיסוי של ארונות חשמל. גם כדלתות וגם כשערים, הם יתאימו לסגירה או הסתרה של פתחי תחזוקה או בקרה. בנוסף, דלתות הרפפה ישמרו לכם על ארונות החשמל מפני פגיעה ונזקים וימנעו גישה וכניסתם של גורמים בלתי מורשים.
 

בתוך דלת הרפפה ישנם תריסי רפפה – הכוונה לסוג של תריס שכל שלב בו נמצא על ציר, כך שיש לו יכולת לרפרף. זאת אומרת, השלב מסתובב על ציר ובכך מאפשר הכנסת אוויר או אור מבלי להזיז כלל את כל מסגרת התריס. יש לציין כי לרוב תריסי רפפה משולבים עם הזזה כך שכל תריס יכול לנוע או לרפרף על מסילה.

בדלתות אלו ניתן לשלב בין שני סוגים של תריס רפפה: לובר (ניקוב במעטה אשר מיועד לאוורור) או רפפה בנויה (תריס מרצועת פח פלדה מכופף בזווית מיוחדת ומאפשר בכך שחרור עשן).

דלת רפפה

סוגים של דלתות רפפה

דלת רפפה דו כנפית
כאשר מתקינים דלת רפפה תוכלו לבחור בין שני אפשרויות ובהתאם לצורך ולתקנים הנדרשים. עליכם לבחור בין דלת חד כנפית אשר נפתחת לצד אחד, או דלת בעלת שתי כנפיים אשר נפתחת באופן שווה לשני הצדדים.
 
דלת רפפה אקוסטית
על מנת להתאים את דלת רפפה לצורך שלכם, בדקו האם תצטרכו דלת  אקוסטית המיועדות להפחתת רעש. במידה וכן, וודאו כי הדלת האקוסטית אשר אתם מזמינים, מיוצרת לפי מפרט המתאים לדרישות הלקוח בכל מידה ובהקפדה על רמה אקוסטית.
 
דלת רפפה מפח
קיימים סוגים שונים של דלתות רפפה, ביניהם דלת רפפה מפח אשר תפקידן לשמש לדוגמא כשער או דלת לסגירה וכיסוי של ארונות חשמל.
 
דלת רפפה אלומיניום
נחשבות עמידות, חזקות ומקובעות היטב. למעשה, אלו הן רפפות המרכיבות תריס גדול אשר עשוי מאלומיניום. רפפות האלומיניום לרוב יורכבו בבית קפה, חניון, מסעדות, מפעלים במטרה לשמש כיסוי וסילוק של עשן, ריחות או אדים.
 
דלת מתכת לחדר זבל
דלתות לחדרי אשפה הינן דלתות רפפה שיוצרו על ידי שריונית חסם. לרוב דלתות אלו יהיו מיוצרות פח או פלדה ומיועדות לחדרי שירות בבניין.
 

דלת רפפה רב בריח
לרוב משמש מבנים מסחריים או מוסדות אשר זקוקות לדלת מתכתית מוסדית, בשילוב של רפפה עליונה.

דלת רפפה

מעוניינים להתקין דלת רפפה מחיר הוגן ובשירות מקצועי?

למה צריך דלת רפפה ?

ברוב המבנים החדשים, בין אם מדובר במבנה מגורים ובין אם מדובר במבנה מסחרי, יש צורך בחדרי שירות קטנים \ מיני מחסנים אותם צריך לסגור עם דלת. לשם כך מתקינים דלת רפפה, לרבות חדרי חשמל, חדרי אשפה, פיר אשפה, מבואות, חדרי מעליות, מבואות וכדומה.

לרוב מבנה מגורים או מבנה מסחרי ידרשו הרכבה של דלת רפפה אשר עשויה פח פלד מגולוון.

דלת רפפה מחיר מבצע

אין להתפשר, כאשר אתם זקוקים להרכבת רפפות לשחרור עשן והתקנה של דלתות רפפה רצוי לפנות מבעל מקצוע אמין אשר יספק לנו את הרמה הגבוהה ביותר. כל מתכת מתמחה בכל עבודות מסגרות בניין ובמבצעים מיוחדים על דלתות רפפה! לייעוץ או הזמנות חייגו אלינו ונעזור לכם בכל שאלה!