ארון פח וארון מתכת

המושג " מסגרות בניין קלה " הוא מושג רחב וכולל בתוכו את כל עבודות ברזל הנעשות בבניין, החל מהיסודות והשלד ועד לעבודות גימורים, הן בחלל ציבורי והן בשטחים פרטיים. במאמר הבא נעזור לכם להבין מה זה התקנת ארונות פח ומה חשוב לבדוק לפני ? באנו לעזור!

כאשר בונים בניין או כל חלל אשר משמש למגורים, תעשייה או עבודה, מלבד ארונות פח או ארונות מתכת המיועדים לאחסון ושמירה על לוחות החשמל, יש להתקין גם ארונות מתכת נוספים, כגון: ארון תקשורת, ארון כיבוי אש, ארון גז, ארון מים וארונות שירות. היתרון של ארונות מתכת היא עמידות גבוהה לאורך זמן וללא תחזוקה מיוחדת.

יתרה מזאת, כל מה שקשור לבטיחות או ביטחון, כאשר מדובר בפגעי מים ושריפות, המתכת עמידה בהרבה יותר מכל חומר אחר, כמו עץ, אשר נרטב ונשרף בקלות. 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים ארון פח \ ארון מתכת?

  1. כאשר מבצעים הזמנת לארון מתכת, וודאו מראש את המטרה לשמה אתם מזמינים את הארון, היות וישנם ארונות אותם צריך לבנות עם אילוצים, לדוגמא: ארון עם פתחי אוורור.
  2. במצב בו מדובר בארון תקשורת, קיימים מספר כבלים אשר עלולים להתחמם וחובה לוודא שהאדים אשר מתנדפים החוצה, אינם נשמרים בתוך הארון עצמו.
  3. מעבר לבניית הארון, יש לוודא נגישות ונוחות מקסימלית כאשר פותחים את הארון, במיוחד כאשר מדובר בארון מתכת המאחסן ציוד בטיחות, ציוד לכיבוי אש או בארונות אליהם יש להגיע במהירות גבוהה.
  4. יש להתאים גם את מבנה וגובה ידיות. בנוסף, יש להתאים את אופן הפתיחה של הארון לדרישות החלל והמשתמשים בו.
ייצור ארונות פח

תוכן עניינים

מחפשים פתרונות איכותיים עבור ייצור ארונות פח ומסגרות קלה?

למי מיועד התקנת ארונות פח?

במידה ואתם מתגוררים בבית ישן, מבנה ישן או בונים בכלל בבית חדש, אתם האנשים שצריכים להכיר את שירות מסגרות בניין שאנו מספקים. איש מקצוע מנוסה יתאים לצרכים שלכם את הארונות, ומוודא כי בסוף ההתקנה הכל הורכב כראוי ומתוכנן בצורה בטיחותית.

בנוסף, אנו נוודא בכל התקנה של ארון פח, כי מתאפשרת לכם גישה נוחה וקלה ללוח הבקרה ובכך ימנעו תקלות או סכנות שונות.

למה להזמין דווקא אצלכם ארון פח ?

כמו בכל שאר מוצרי המסגרות לבניין, גם בבניית ארונות פח חברת כל מתכת מפקידה על ייצור ארונות פח מהחומרים האיכותיים ביותר, צביעה בצבעים עמידים לאורך שנים והגנה מפני נזקים. החברה מספקת ארונות מתכת חשמל או לכל צורך אחר, בזמן המהיר ביותר ובשירות המקצועי ביותר.

כחברה ותיקה ומנוסה, בחברת כל מתכת מודעים לצורך בארון פח איכותי ובטיחותי ולכן נספק את הארונות התקניים והבטיחותיים ביותר וגם יהיו נוחים וקלים מאד לשימוש.